فروش انواع محصولات ساختمانی و صنعتی

خدمات ما

فروش محصولات صنعت ساختمان و تجهیزات صنعتی

>
پشتیبانی کامل

در تمام مراحل خرید تا تحویل کالا کارشناسان ما در کنار شما بوده و مشکلات احتمالی در خصوص خریدهای شما را پشتیبانی می نمایند.

گارانتی عودت وجه

محصولات سایت دارای پروتکل های مرجوعی که از طرف تامین کنندگان ارائه می گردد می باشند. و پین مارکت بر حسن اجرای دقیق این پروتکل ها نظارت دقیق خواهد داشت.

مقایسه محصول

پین مارکت قابلیت مقایسه محصولات ارائه شده را به مشتریان ئ خریداران محترم ارائه می نماید.

درگاه مستقیم پرداخت

به منظور حصول اطمینان خاطر خریداران محترم در زمان واریزی مبالغ فاکتور های خرید، پین مارکت نسبت به اخذ درگاه های مستقیم و معتبر بانکی کشور اقدام نموده و در بستری امن به سرویس دهی به مشتریان خود می پردازد.

تحویل به موقع محصولات

ارسال و تحویل محصولات خریداری شده توسط مشتریان محترم توسط کارشناسان ما پیگیری و در صورت بروز مشکلاتی احتمالی در صدد رفع آنها بر خواهد آمد.

خدمات کاربر پسند

بزودی برای پین مارکت اپلیکیشن موبایل طراحی و اجرا می گردد.

مجوزهای اخذ شده

با توجه به فعایت پین مارکت در بستر اینترنت، جهت اطمینان خاطر خریداران عزیز پین مارکت تمامی مجوزهای لازم (نماد اعتماد الکترونیک، مجوز کسب و کارهای مجازی و مجوز ستاد ساماندهی وب سایت ها) در این خصوص را اخذ نموده است.

محصولات با کیفیت

پین مارکت با عقد تفاهم نامه با تامین کنندگان معتبر در سطح کشور، و بارگزاری محصولات با کیفیت این تامین کنندگان موجب در اختیار قرار دادن گرفتن محصولات محصولات مناسب خرید گردیده است.